قیمت شماره تلفن 4 رقمی [خرید خط با بهترین قیمت ]

شما نیز صاحب کسب و  کار و برند مطرح هستید و  اقدامات فراوانی را برای ثبت برند و شغل تان در ذهن ها انجام دادید و حال فکر مکنید  خریدشماره تلفن 4 رقمی دارای مراحل و مدارک  فراوان و  هزینه های زیادی است ؟ برای تبدیل به کسب و کار برتر و برند شدن نیاز است از رقیبان جا نمانید الان تقریبا 50 درصد مراکز فروش و خدماتی و مشاوره اقدام به خرید خط 4 رقمی در تهران و شهرستانها کرده اند . الان زمانی که دیگر قیمت خط 4 رقمی اهمیتی ندارند چون تقریبا دهها برابر بیشتر فروش بیشتری را خواهید داشت .

از انجا که مهمترین رکن مشتری مداری و احترام به مشتری پاسخ گویی سریع بدون معطلی است . خط تلفن چهار رقمی این امکان را به شما میدهند که با 30 تماس همزمان و 200 خط داخلی هیچ مشتری پشت خط نماند .اما مسئله ی که هست یکی اینکه فروشندگان زیادی در  زمینه خط تلفن فعالیت می کنند ولی متاسفانه به دلیل عدم شناخت و تجربه کافی به مرور زمان باعث مشکل برای خریدار خط  و همچنین تجهیزات او می شوند.  ما در اینجا سعی داریم شرکت ی را به شما معرفی کنیم که کارشناسان آن تمامی مراحل ثبت نام خط 4 رقمی و راه اندازی خط 4 رقمی و خرید خط تلفن 4رقمی را در این مقاله کامل توضیح داده اند .  قبل از مطالعه میتوانید همین حالا خط تلفن 4 رقمی دلخواه خود را انتخاب کنید . ولی اگر برایتان قیمت و نحوه ی دریافت و نحوه ی راه اندازی برایتان مهم است توصیه میکنم ادامه ی مقاله را ملاحظه کنید . 

اما کارشناسان ارتباط نماگستر با قیمت مناسب تلاش کرده اند تمامی مراحل خرید شماره تلفن 4 رقمی از صفر تا صد که شامل ثبت نام و ثبت شرکت و نصب خط و راه اندازی و تامین تجهیزات را بر عهده بگیرند

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

نحوه خرید شماره تلفن ثابت 4 رقمی

برای خرید خط تلفن 4 رقمی  ابتدا باید بدانید  انواع خطوط مخابراتی 4 رقمی  دو نوع هستند

 1. خط تلفن 4 رقمی استانی

کد 1 شروع شان میباشد فقط داخل استان  قابل شماره کیری ن و خطوط که با عدد 2 تا 8 هستند

 1. خط تلفن 4 رقمی کشوری

با عدد یک شروع میشود بدون پیش شماره  پیش شماره  است و حتی از داخل موبایل قابل شماره گیری است

کد چهار رقمی یک طرفه : کد 4 رقمی همان شماره تلفن 4 رقمی که دارای 4 رقم می باشد و تنها از یک طرف امکان برقراری تماس را فراهم میکند.

کد 4 رقمی دو طرفه : این کد یا همان شماره تلفن شامل 8 رقم می باشد که 4 رقم آن را خریداری و 4 رقم آن هم به عنوان شماره های داخلی به شما واگذار می شود. این خطوط دو طرفه می باشند و برای سیستم های سانترال به مشتریان عرضه می شوند. همچنین برای داشتن اپراتور می توان یک شماره دیگر نیز به 4 رقم اضافه شود و 8 رقم نیز برای خطوط داخلی تخصیص یابد.

برای خرید خط تلفن ثابت 4 رقمی تهران و ثبت نام خط تلفن 4 رقمی  هم میتوانید به صورت آزاد از شرکت ارتباط نماگستر تهیه کنید هم از مخابرات خودتان تهیه کنید

چگونه می توانم خطوط رند 4 رقمی و 5 رقمی را تهیه کنم ؟

شما می توانید با استفاده از شماره های ذکر شده در پایین صفحه با شرکت ما تماس بگیرید و ما لیستی از خطوط رند و خطوط معمولی را برای شما ارسال می کنیم تا در کمترین زمان ممکن و با بهترین هزینه ، خط دلخواه خود را راه اندازی کنید.

قیمت خط 4 رقمی مخابرات در ایران توسط شرکت مخابرات ایران (TIC) تعیین می‌شود و ممکن است با توجه به منطقه جغرافیایی و محل سکونت تفاوت داشته باشد. اما در حالت کلی قیمت خط 4 رقمی مخابرات در حدود 1 میلیارد به بالا متغیر باشد .قیمت خط چهار رقمی کشوری یا ملی  با توجه  به نوع خط که شامل رند بودن و یا دو طرفه یا یک طرفه بودن از 1 و نیم میلیارد به بالا میباشد ولی برای خط تلفن استانی ممکن است قیمت کمتر نیز باشد که هم در بازار آزاد هم در مخابرات عرضه میشوند و  قیمت خط 4 رقمی مخابرات بدون کد استان از 2 ملیارد به بالا میباشد .   ارتباط نماگستر نسبت به سایت رند که سایت اگهی میباشد این مزیت را دارد که خود تمامی مراحل ثبت نام و دریافت و نصب را با کمترین نرخ مصوب انجام میدهد البته برای خطوط پرطرفدار که رقابت بر سر داشتن انها زیاد است به حالت مناقصه در می آید و بیشترین قیمت نصیب شرکت یا کارخانه ی میشود که قیمت خط 4 رقمی  بالاتر را پذیرفته.

برای اطلاع از تعرفه سالانه خط تلفن تلفن ثابت  و آبونمان خطوط 4 و 5 رقمی لطفا خبر زیر را ملاحظه بفرمایید .

هزینه سالانه واگذاری سرشماره استانی

قیمت خط کد 4 چقدر میباشد؟

قیمت خط کد 4 در بازار آزاد از 200 میلیون تومان تا 5میلیارد تومان میباشد که بسته به رند بودن آن خطوط متغیر است.

همین موضوع می تواند به خوبی اهمیت خط های رند را نشان دهد که استفاده از این خط ها برای شرکت ها به عنوان یک کلاس کاری می تواند کمک زیادی به آن ها کند.

آموزش صوتی خرید خط چهار رقمی 

مشتریان خط تلفن 4 رقمی ارتباط نماگستر

 • لوگو وین مارکت مشتری خط 4 و 5 رقمی ارتباط نماکستر
 • لوگو شهر فرش مشتری خط 4 رقمی ارتباط نماکستر 1655
 • لوگو ظرافت بار مشتری خط 4 رقمی ارتباط نماگستر
 • شرکت مانیتیس مشتری خط 5 رقمی ارتباط نماکستر

ارتباط نماگستر امکانات ویژه به مشتریان عزیز ارائه میدهد شگفتانه شامل

 • قابلیت 30 خط تلفن همزمان
 • قیمت خط ۴ رقمی با کمترین نرخ بازار
 • تمامی تجهیزات نصب را خود شرکت ارتباط نماگستر تامین میکند
 • ثبت نام و پیگیری و تمامی مراحل اداری از صفر تا صد

فرم درخواست مشاوره و دریافت شماره تلفن 4 رقمی

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

جهت خرید شماره تلفن ثابت 4 رقمی و اطلاع از  قیمت خط تلفن 4 رقمی  این خطوط میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید و یا از طریق فرم های موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید و منتظر پاسخگویی کارشناسان ما باشید. برای خرید این خطوط کارشناسان ما نحوه خرید را توضیح داده و شما میتوانید خط را خریداری نمایید.

کارشناسان ارتباط نما گستر با داشتن تجربه چندین ساله آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان مرتبط با ثبت نام, دریافت, راه اندازی و انتخاب راه کار مناسب با بودجه و نیاز های سازمانی می باشد. تیم ارتباط نما گستر با افتخار در تمامی مراحل از ثبت نام و اطلاع از قیمت خط تلفن ثابت4 رقمی  تا راه اندازی خط 5 رقمی و خط 4 رقمی سیپ ترانک با شما و مشاور شما خواهد بود. کافیست با ما در تماس باشید.

مدارک مورد نیاز

 • تقاضانامه یا درخواست از طرف شرکت
 • تصویراساسنامه و مدارک ثبت شرکت
 • آگهی روزنامه رسمی با تاریخ حداکثر ۲ سال قبل (برای ارگانهای دولتی نیاز نمی‌باشد)
 • آخرین آگهی تغییرات شرکت درروزنامه رسمی
 • معرفی نامه متقاضی که ممهور به مهر شرکت و به امضاء صاحبان امضاء رسیده باشد
 • کپی شناسنامه مدیرعامل و نماینده شرکت
 • ارائه فرم کد اقتصادی شرکت
1آیا خط تلفن 4 رقمی قابل انتقال به محل دیگر هستند ؟
بله قابلیت جابجایی دارند
2آیا خط تلفن 4 رقمی در استانها هم ارائه میشوند ؟
بله ارائه میشوند
3آیا از تجهیزات سانترال قدیمی برای راه اندازی خط 5 رقمی میتوانیم استفاده کنیم ؟
بله میتوانید ولی نیاز به تجهیزات دیگر نیز دارد
4علت قیمت بالای خط 4 رقمی چیست ؟
تعداد محدود و اینکه در تهران و استان البرز دیگر کمتر ارائه میشوند و ارزش بالای این خطوط در افزایش فروش و برند سازی و مشتری داری

دلایل خرید خط تلفن رند

یکی از خطوط رند خط 4 و 5 و 6 رقمی میباشند که علت خرید و فروش این خطوط   ،قابلیت های تلفن چهار رقمی و تلفن 5 رقمی   هست که امکان اتصال آن ها به CRM  ، امکان گزارش گیری ، امکان دیدن تماس های ناموفق ، ضبط مکالمات برای دسترسی به جزئیات ، مانیتور تماس ها در نمایشگر و … قابلیت است که باعث می شود اطلاعات مشتریان و همچنین دسترسی به آن ها برای شما راحت تر باشد.

یکی از سوالاتی که خریداران همیشه از ما می پرسند دلیل اختلاف قیمت خط های معمولی با خطوط رند و همچنین دلیل استفاده از خطوط رند.

دلیل های زیادی را می توان برای این پرسش مطرح کرد ولی به صورت مختصر به چند مورد از آن ها می پردازیم.

1 – راحت تر در ذهن می مانند. این مورد کمک زیادی به ما می کند چرا که در طول روز با افراد ، شرکت ها و سازمان های زیادی در ارتباط هستیم ولی ناخودآگاه یک شماره خاص توجه ما را جلب می کند و همین شماره به دلیل رند بودن ممکن است تا مدت ها در ذهن ما باقی بماند. همین یادآوری ذهنی به سود شما می باشد.

2 – به مرور زمان قیمت خط افزایش پیدا می کند و به عنوان یک سرمایه گذاری است. شاید این مورد کمی عجیب به نظر برسد ولی در کشور ما با گذشت زمان ، خطوط رند افزایش قیمت دارند و می توانید به دید یک سرمایه گذاری بلندمدت به آن نگاه کنید.

3 – یک کلاس کاری محسوب می شود.وقتی به شرکت ها و یا سازمان هایی مراجعه می کنیم نمونه هایی از این موارد را میبینیم : مثلا اجاره ی دفتر در یک مکان لوکس و گران ، طراحی و دیزاین خاص یک شرکت ، استفاده کارکنان از لباس مشترک و دارای طرح خاص و …. که شاید مثال های زیادی برای آن وجود داشته باشد . خطوط رند هم یک نمونه کلاس کاری به شمار می آیند.

شرکت ما از مراحل پیش از خرید تا نصب و راه اندازی و همچنین پشتیبانی برای رفع ایرادات در کنار شما عزیزان خواهد بود.

کلیه ی قطعاتی که برای اجرا نیاز می باشد با مناسب ترین قیمت و کیفیت توسط ارتباط نماگستر تامین می شود.

در صورتی که نیاز به مشاوره خط رند 4 رقمی و 5 رقمی  دارید با شماره های 02145215 و 09124232099 تماس بگیرید.

خط رند

انواع فروش شماره رند

 • خط رند طلايي
 • خط رند نقره اي
 • خط رند برنزي

پشتیبانی خط 5 رقمی

شماره کد ویژه قیمت (تومان) بروز شده در مرکز مخابراتی
16xx تماس 38 ثانیه کشوری تماس
15xx تماس 38 ثانیه کشوری تماس
16xx تماس 38 ثانیه کشوری تماس
16xx تماس 38 ثانیه کشوری تماس
41903 تماس 38 ثانیه خط 5 رقمی تماس
41016 تماس 38 ثانیه خط 5 رقمی تماس
41104 تماس 38 ثانیه خط 5 رقمی تماس
23xx 400میلیون 38 ثانیه استانی تماس
18xx 250میلیون 38 ثانیه استانی تماس
14xx تماس 38 ثانیه استانی تماس
18xx تماس 38 ثانیه استانی تماس
18xx تماس 38 ثانیه استانی تماس
15xx تماس 38 ثانیه استانی تماس
49xx 021 تماس 38 ثانیه استانی تماس
17xx 021 تماس 38 ثانیه استانی تماس
22002226 021 24میلیون 38 ثانیه استانی تماس
49720000 021 تماس 38 ثانیه خط 5 رقمی دو طرفه تماس
16xx تماس 38 ثانیه کشوری تماس
14xx تماس 38 ثانیه کشوری تماس
15xx تماس 38 ثانیه کشوری تماس
17xx تماس 38 ثانیه استانی تماس
87xx 021 تماس 30 ثانیه شماره 4 رقمی تماس

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4.3]
فروشگاه آنلاین
Call Now Button