قوانین درج آگهی فروش تلفن ثابت :
 

جهت درج آگهی فروش هر شماره ، کاربر باید دست کم 18 سال تمام سن داشته باشد و قانونا مالک شماره آگهی شده بوده و یا مستند به اسناد معتبر قانونی مثل وکالتنامه محضری در خصوص فروش آن شماره ، از مالک ، مجوز لازم را داشته باشد ؛ در غیر این صورت مطابق با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران عمل کاربر تخلف محسوب گردیده و در صورت اطلاع سایت و یا شکایت ذینفع ، علاوه بر انسداد حساب کاربری و تعلیق کلیه فعالیتها و آگهی های کاربر ، کلیه اطلاعات حساب کاربری نامبرده از جمله IP ، به مراجع انتظامی و قضایی ذیصلاح تحویل داده خواهد شد و تا زمان حصول نتیجه ، پیگردهای قانونی لازم به انجام خواهد رسید.


هر کاربر موظف است حداکثر 24 ساعت پس از فروش شماره تلفن و نقل و انتقال قانونی سند شماره درج شده ، آن را از سایت حذف نماید ، بدیهی است در صورت عدم اقدام بموقع و شکایت مالک جدید ، مشمول قواعد و قوانین مذکور در بند فوق شده و مطابق همان شرایط با متخلف عمل خواهد شد.


هر کاربر علاوه بر لزوم اطلاع از قوانین کلی حاکم بر شرایط خرید و فروش تلفن ثابت ( از جمله شرایط نقل و انتقال سند ، پرداخت وجه و ... ) موظف به مطالعه کامل تمام قوانین و مقررات ، توضیحات ، توصیه ها و.... مندرج در بخشهای مختلف سایت است؛ لازم به ذکر است نداشتن اطلاعات کافی در زمینه های قانونی و همچنین مقررات سایت که ناشی از عدم مطالعه موارد ذکر شده باشد، رافع مسئولیتهای کاربر نخواهد بود.


کاربران موظفند اطلاعات مندرج در جزئیات آگهی های خود را به درستی انتخاب و درج نمایند بعنوان مثال در صورتی که وضعیت شماره آنان کارکرده است حتما آن را بعنوان شماره کارکرده ثبت نمایند و بالعکس . همچنین برای انتخاب نوع یا انواع رند نیز موظفند مطابق تعاریف و مثالهای مندرج در راهنمای سایت عمل نموده و در صورتی که بدون در نظر گرفتن تعاریف ، قوانین و ... اقدام به انتخاب و درج اطلاعات ناقص و غیر واقعی نمایند ، وب سایت رند مختار است نسبت به حذف آگهی ها و انسداد حساب کاربری آنان بدون اطلاع قبلی اقدام نماید.


کلیه کاربران موظف به رعایت اصول ایمنی فعالیت اینترنتی از جمله حفظ نام کاربری و رمز عبور بصورت محرمانه بوده و مسئولیت هر گونه سهل انگاری در این خصوص یا در اختیار غیر قرار دادن مشخصات فوق الذکر بعهده خود کاربران است.

 

  


 


 


 


کلیه مسئولیتهای شرعی ، عرفی ، حقوقی و... فروشگاه در قبال کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی ثالث متوجه خود وی بوده و وب سایت در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


وب سایت ارتباط نماگستر هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوا ، تصاویر و سایر اطلاعات مندرج در وب سایت اختصاصی فروشگاهها ندارد. اما در نقش ناظر ، در صورت مشاهده هر گونه تخلف مجاز به حذف یا ویرایش این اطلاعات و برخورد قانونی با کاربر است.


وب سایت ارتباط نماگستر حق هر گونه تغییر در منطقهای تجاری و یا امکانات سایت را برای خود محفوظ می داند.


 

قوانین مربوط به خرید و فروش :
 

از آنجا که وب سایت ارتباط نماگستر هیچ گونه انتفاع و دخالتی در تعامل خریدار و فروشنده در محیط سایت ندارد و فقط فضایی جهت تبلیغ و درج آگهی فروش شماره های تلفن ثابت در اختیار کاربران خود قرار می دهد ؛ هیچ گونه مسئولیتی نیز در خصوص نحوه تعامل و انجام امور مربوط به خرید و فروش خریدار و فروشنده ( اعم از مراودات مالی ، نقل و انتقال سند و .... ) نداشته و از همه کاربران تقاضا دارد نسبت به انجام امور مالی و حقوقی مرتبط با خرید و فروش ، دقت لازم را بعمل آورند .


امکان هر نوع بازنگری ، اصلاح و یا تغییر کلی و جزئی در قوانین و مقررات سایت وجود داشته و در صورت تحقق چنین شرایطی نسخه نهایی در همین بخش در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت و بدیهی است از همان زمان نسبت به همه کاربران نافذ و موثر خواهد بود.


در خصوص شرایط فورس ماژور و مصادیق آن مانند قطعی اینترنت ، سیل ، زلزله و .... وب سایت تابع تعیین مصادیق و قوانین موضوعه کشور جمهوری اسلامی ایران است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
فروشگاه آنلاین